Ücretsiz Keşif

Hakkımızda

YOLCU MÜHENDİSLİK

Yolcu Mühendislik 2015 yılında kurulmuş olup 15 yıllık tecrübesi ile doğalgaz, ısıtma – soğutma, klima ve mekanik tesisat taahhüt alanlarında kurumsal yapısı ile birlikte Bursa Gaz A.Ş yetkili firması olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz, uluslararası standartlarda kalitesini kanıtlamış olan Bosch markasının 2017 yılından beri ana bayisidir. Bosch markasının yanısıra birçok kurumsal markaların da bayiliğini şirket bünyesinde bulundurmaktadır.

Yolcu Mühendislik bünyesinde hizmet veren eğitimli ekip ile her zaman kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek Bursa’da bireysel konutlarda doğalgaz sistemleri hizmetlerinde rakiplerini geride bırakmış ve çok kısa sürede sektörde kendini kanıtlayarak Yolcu Mühendislik markasını kişi, kurum ve kuruluşlara benimsetmiştir.

Şirketimiz günümüzün rekabet şartlarını doğru şekilde analiz ederek, hakim olduğu pazarda araştırmacı yapısıyla ekonomik, garantili ve kaliteli ürünlerle hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Müşterilerimiz memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

Bizi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimize, kaliteli hizmet vermemizde desteği olan iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

KURUCU- MUTLU YOLCU